go top

Sunduğumuz hizmetlerle, markanızın uçtan uca e - ticaret deneyimini oluşturuyoruz..

Hizmetlerimiz

services
Online Mağaza Kurulumu

Online mağaza kurulumu

Online mağazanızı, size özel, butik çalışarak hazırlarız, böylece hazır paket ve temalardaki sınırlara bağlı kalmazsınız.

Mevcut online mağazanız varsa herhangi bir kesinti veya data kaybı yaşamadan Shopify'a taşırız.

Aynı zamanda toptan satış da mı yapıyorsunuz? Tek bir online mağazada, toptan ve perakende müşterileriniz için farklı özellikler oluşturabiliriz.

Web Uygulamaları

Uygulama geliştirme

Müşteri deneyimi, pazar yeri entegrasyonu, CRM ve stok yönetimi için online mağazanızla beraber çalışan web uygulamaları geliştiririz.

Birden fazla satış kanalınız olması durumunda tek bir yerden stok yönetimi yapabileceğiniz, Trendyol gibi pazar yerleri ile entegre olabileceğiniz, müşteri deneyimini ileriye taşımak için CRM ve ödüllendirme yapabileceğiniz uygulamaları online mağazanızla entegre çalışacak şekilde geliştirebiliriz.

UYGULAMALARI KEŞFET
Müşteri Süreç İyileştirme

Müşteri deneyimi iyileştirme

20 yılı aşan müşteri deneyimi ve süreç yönetimi tecrübemizle, süreç iyileştirme önerilerinde bulunur ve buna uygun geliştirme yaparız.

Shopify Kullanıyoruz

Shopify'ı tercih ediyoruz

Çünkü, online mağazanızı açtıktan sonra kolayca yönetmenizi istiyoruz. 175 ülkede, 1.7 milyondan fazla markanın tercihi olan Shopify'da online mağazanızı kuruyoruz.

Shopify admin paneli ile istediğiniz anda ürün, müşteri, sipariş ve mağaza yönetimi yapmanız çok kolay. Ayrıca 6 binden fazla uygulama içeren App Store ile yeni özellikleri kısa sürede mağazanıza ekleyebiliriz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle..

contact Digit&All