after-5.co aramıza katıldı!


Digit&All Shopify Partners logo
go top

Biz,
markanız ve müşterileriniz için,
Shopify'da,
iyi tasarlanmış ve fark yaratan bir e - ticaret deneyimi sunuyoruz..

REFERANSLARIMIZ

Tüm referanslar

HİZMETLERİMİZ

Digit&All Online Mağaza Kurulumu

ONLINE mağaza kurulumu

Online mağazanızı, size özel, butik çalışarak hazırlarız, böylece hazır paket ve temalardaki sınırlara bağlı kalmazsınız.
Online mağazanızı sadece Shopify'da kuruyoruz çünkü mağazanızı istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda kolayca yönetebilmenizi istiyoruz.
Devamı...
Digit&All Uygulama Geliştirme

Uygulama Geliştirme

Müşteri deneyimi, pazar yeri entegrasyonu, CRM ve stok yönetimi için online mağazanızla beraber çalışan web uygulamaları geliştiriyoruz.
Devamı...
Digit&All Müşteri Deneyimi

Müşteri Deneyimi İyileştirme

25 yılı aşan müşteri deneyimi ve süreç yönetimi tecrübemizle, müşterilerinizin satın alma deneyimini kolaylaştırmayı ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyoruz. Online mağazanızı kurarken ve uygulamalarımızı geliştirirken, bu konuları birinci önceliğimiz yapıyoruz.
Digit&All İletişim

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin

NEDEN SHOPIFY?

Biz online mağazanızı kurmak için sadece Shopify'ı tercih ediyoruz. Çünkü, online mağazanızı açtıktan sonra kolayca yönetmenizi istiyoruz.
170'den fazla ülkede, milyonlarca markanın tercihi olan Shopify'da online mağazanızı kuruyoruz.
Shopify admin paneliyle, mobil ya da desktop cihaz kullanarak, istediğiniz anda, ürün, müşteri, sipariş ve mağaza yönetimi yapmanız çok kolay. Ayrıca 6 binden fazla uygulama içeren App Store ile yeni özellikleri kısa sürede mağazanıza ekleyebiliriz.

Shopify hakkında detaylı bilgi..