menu Digit&All logo

Site Taşıma

Top

Online mağazanızı, işiniz için ″daha iyi olacak″ bir platforma taşıyalım...

Online mağazanız markanızın yüzüdür ve bu nedenle sürekli canlı olmalı, kusursuz çalışmalı ve sürekli yenilenmelidir. İyi yönetilen bir online mağaza, pazardaki trendleri yakalamanıza ve rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Aşağıda muhtemel sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Daha fazla detaya ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin...

digit&all home page digit&all home page

Taşıma veya Yenileme?

Bu sorunun cevabına karar vermek için ihtiyaçlarınız detaylı bir şekilde incelenmeli. Olası ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en iyi öneriyi aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz .

İhtiyaç Yenileme Taşıma
Performans problemleri
Kullanıcı deneyimi
Görsel iyileştirmeler
3.parti uyg. entegrasyonu
Maliyetler

Tabloda da görebileceğiniz gibi, mağazanızı farklı bir platforma yani Shopify'a taşımak olası tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilir.

Eğer sadece mağazanızın görünümünü iyileştirmeye veya müşteri deneyimini iyileştirmek için ufak geliştirmelere ihtiyacınız varsa mağazanızın tasarımını yenilemek işiniz için en etkili ve hızlı çözüm olacaktır.

Store migration

Nasıl?

Bu sorunun cevabı neye karar verdiğimize göre değişir, mağazayı farklı bir platforma mı taşıyacağız yoksa sadece tasarımı mı yenileyeceğiz? Aşağıdaki her iki opsiyon için çözüm sunan akışı bulabilirsiniz.

migration workflow

Eğer online mağazanızın tasarımını yenilemek veya farklı bir platforma taşımak istiyorsanız, daha detaylı bir akış ve proje planı için lütfen bizimle iletişime geçin...


Taşımak veya Yenilemek ne kadar sürer?

Size minimum gerekli süreleri söyleyebiliriz ancak kesin zamanlama aşağıdaki kriterlere göre belirlenebilir:

Tecrübelerimize göre, online mağazanızın yeniden tasarlanması ve Shopify'a taşınması minimum 2 hafta alacaktır.


Değişiklik için en iyi zaman 'Ne zaman' ?

Cevap çok basit, siz ne zaman isterseniz.

Yine de zamanlamayı belirlerken, ürün çeşitliliğiniz, mağazanızdaki trafik yoğunluğu ve müşteri davranışları gibi kriterlere bakmak faydalı olacaktır.