Digit&All logo
go top

Müşteri deneyimini iyileştiren,
verimliliği arttırarak maliyetleri azaltan
ve mağazanızla entegre çalışan
uygulamalar geliştiriyoruz..

UYGULAMALARIMIZ

Digit&All Rewards Web App

Digit&All Rewards, müşteri bağlılığı ve ödül programı uygulamasıdır. Online mağazanızla birlikte çalışır ve müşterilerinizin aktivitelerinden ödül kazanmalarını ve kullanmalarını sağlar.

Digit&All Omni Estore Web App

Digit&All Omni e-store, satış ve stok takip uygulamasıdır. Tüm satış kanallarınızla entegre olabilir ve ürün, satış ve stok yönetimini tek bir kanaldan yapmanızı sağlar.

Digit&All Shop The Look Web App

Digit&All Shop the Look, Shopify'daki Online mağazanızla birlikte çalışır ve müşterilerinizin önerdiğiniz kombinlere kolayca ulaşmasını ve satın almasını sağlar.Üstelik sitenizde hiç kodlamayla uğraşmanıza gerek kalmadan.

Digit&All Booking Web App

Digit&All Booking, rezervasyon uygulamasıdır. Online mağazanızla entegre çalışır ve rezervasyon gerektiren ürün ve hizmetlerinizi yönetmenizi sağlar.

Digit&All Omni Estore Web App

Digit&All CRM, müşteri yönetimi uygulamasıdır. Tüm satış kanallarınızla entegre olabilir ve müşteri yönetimini tek bir kanaldan yapmanızı sağlar.

Digit&All Shop The Look Web App

Digit&All Store in store, beğendiğiniz markalarla işbirliği yaparak, onların ürünlerini mağazanızdan satabilmenizi sağlar. Böylece hem ürün çeşitliliğini arttırabilir hem de kendi pazaryerinizi oluşturabilirsiniz.

Digit&All Booking Web App

Digit&All Marketplace, Trendyol entegrasyon uygulamasıdır. Shopify'daki Online mağazanızla birlikte çalışır ve ürün yönetimini tek bir kanaldan yapmanızı sağlar.

Digit&All Omni Estore Web App

Digit&All Refer, Shopify'daki Online mağazanızla birlikte çalışır ve müşterilerinizin, kendi arkadaşlarına mağazanızı önermelerini sağlar.
Hem referans veren hem de referans gösterilen müşterileriniz, belirlediğiniz kriterlere göre ödül kazanırlar.

Digit&All Shop The Look Web App

Çok yakında...

Tüm uygulamalarımız, ihtiyaçlarınıza göre markanıza özel geliştirilir ve raporlama, kullanıcı segmentasyonu, online mağaza ve diğer uygulamalarla entegrasyon gibi özellikleri içerir.
Digit&All İletişim

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin